czwartek, lipiec 18, 2019

IMG 5072Po uroczystościach Bożego Ciała, w czwartek 20 czerwca 2019 r. delegacja mieszkanek naszego Domu uczestniczyła w V Koncercie Uwielbienia pt."Bóg bogaty w miłosierdzie", który odbył się na zakliczyńskim Rynku.  Wydarzenie rozpoczął koncert i świadectwo wiary wypowiedziane przez Marcina Hebdę rapera i studenta Wydziału Teologicznego UPJPII w Tarnowie.

Czytaj więcej...

IMG 474312 czerwca br. delegacja mieszkanek naszego Domu wraz z Pani Dyrektor Małgorzatą Chrobak wzięła udział w międzypokoleniowej imprezie integracyjnej „Złota Klamra 2019” zorganizowanej przez Samarytańskie Towarzystwo im. Jana Pawła II w Zakliczynie. Zabawa odbyła się  w ogrodzie Domu Pogodnej Jesieni w Zakliczynie.  Pogoda dopisała, było pięknie no i oczywiście smakowicie. Sposobności do integracji nie brakowało.

Czytaj więcej...

IMG 4623W dniu 10 czerwca br. odbył się pierwszy w tym sezonie grill integracyjny dla mieszkanek naszego Domu oraz uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy ze Stróż. Aura tego dnia dopisała. Wspaniałe słońce i wysoka temperatura towarzyszyły nam od rana. Grillowane kiełbaski i  kaszanka  cieszyły się wielkim powodzeniem.  Całość biesiadowania dopełniła skoczna muzyka zachęcająca do tańca.

Czytaj więcej...

IMG 45745 czerwca br. delegacja mieszkanek naszego Domu na czele z Panią Dyrektor Małgorzatą Chrobak wzięły udział w XVI Pikniku rekreacyjno - integracyjnym "MOJA MAŁOPOLSKA" zorganizowanym przez Dom Pomocy Społecznej w Sieradzy. Były występy artystyczne, wspólne biesiadowanie oraz tańce.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 68